foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


 

 

50-70 zł za dobę od osoby

Dzieci do 5-go roku życia 35zł za dobę

 

 

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100zł  od rezerwowanego pokoju na konto:

75 2340 0009 5320 1030 0000 2684

 

Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 do 10.00 następnego dnia.

 

Rozliczenie za pobyt w dniu przyjazdu.

 

Dodatkowa opłata klimatyczna: 1.60 zł/os. za dobę

 

 

W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie jest zwracany

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do Wetliny, miejscowości położonej w Bieszczadach Wysokich u stóp Hnatowego Berda. Jest to mała wieś ale położona w pięknym i atrakcyjnym turystycznie miejscu Bieszczadów.

 

 

W naszej ofercie są nowe i jasne pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. W całym budynku dostępny jest internet bezprzewodowy.

 

Posiadamy własny parking oraz miejsce na grill i ognisko. W bezpośrednim sąsiedztwie (60m) znajdują się 2 sklepy spożywczo-przemysłowe, sezonowa gastronomia oraz przystanek PKS i BUS.

 
 

    Nasz dom stanowi doskonały punkt wypadowy dla wycieczek pieszych na szlaki: Wielka Rawka, Jawornik, Smerek oraz z krótkim dojazdem na Połoninę Wetlińską, Caryńską i Tarnicę. Warto zobaczyć też niewielki wodospad zwany siklawą ostrowskich, przejechać się kolejką wąskotorową Przysłup - Cisna. Można też połowić pstrągi w Przysłupiu na łowisku.

Joomla! 3 continues development of the Joomla Platform and CMS as a powerful and flexible way to bring your vision of the web to reality. With the new administrator interface and adoption of Twitter Bootstrap, the ability to control its look and the management of extensions is now complete.

Czytaj więcej: Professionals


Copyright © 2019 Bieszczadzka Aura Rights Reserved.